LOADING

Type to search

Funkcjonalny mop do sprzątania w biurze

Biznes

Funkcjonalny mop do sprzątania w biurze

CKA październik 18, 2021
Share

Przestrzeń pracy jest szczególnym miejscem, w którym pracownicy spędzają blisko 1/3 dnia, dlatego warto zadbać o warunki, jakie panują w biurze, w tym o czystość i schludność pomieszczenia. Komfortowe warunki pracy przełożą się na efektywność pracy. Jeżeli przestrzeń biura jest miejscem, w którym odwiedzają nas nasi klienci, warto zadbać o przestrzeń, która jest nasza wizytówką, by kreowała pozytywne wrażenie o naszej firmie.

Mop czyszczący – urządzenie wielofunkcyjne

Sprzątanie biura nie powinno zabierać dużo czasu, zwłaszcza, gdy odbywa się ono w godzinach pracy. By nie przeszkadzać pracowników w wykonywaniu ich obowiązków, warto wybrać sprzęt, który szybko, i co najważniejsze skutecznie, pomoże odkurzyć biuro. Nowoczesnym rozwiązaniem będzie zakup bezprzewodowego mopa automatycznego, który pozwoli nam skrócić czas sprzątania, pozostawiając nasze podłogi odświeżone i czyste na dłużej, przy minimalnym użyciu detergentów.

Hizero bionic mop – nowoczesny i funkcjonalny wybór

Mop do sprzątania w biurze powinien łączyć w sobie funkcje odkurzacza i mopa myjącego na mokro, tak by skutecznie oczyścić podłogę i umyć ją, za pomocą jednego pociągnięcia. Takim praktycznym urządzeniem jest hizero bionic mop, który oczyszcza podłogę z kurzu i zanieczyszczeń, myje ją i pozostawia suchą, bez drobin, okruchów czy plam. Urządzenie, dzięki wykorzystaniu siły pary wodnej rozpuszcza zaschnięte i trudne do usunięcia plamy, dlatego sprzątanie nie wymaga użycia siły i silnych detergentów, stąd jest ono bardzo ekologiczne.

Mop do biura hizero bionic jest urządzeniem bezprzewodowym, dlatego używanie go jest bardzo wygodne, gdyż nie ma potrzeby szukania gniazdka elektrycznego, zwłaszcza gdy do posprzątania jest kilka biur. Naładowana bateria pozwala na godzinę profesjonalnego sprzątania powierzchni. Prosty, intuicyjny w obsłudze mop jest gotowy do pracy tuż po włączeniu, wystarczy jedynie napełnić zbiornik czystą wodą. W trakcie sprzątania mamy pewność, że nasze podłogi będą skutecznie wyczyszczone, gdyż mop posiada drugi, odrębny pojemnik na zużytą, brudną wodę. System inteligentnego monitoringu wody, informuje kiedy należy dolać świeżej wody lub opróżnić zbiornik z brudną wodą. Zaletą mopa hizero bionic jest także funkcja samooczyszczania się – wystarczy jedynie opróżnić pojemnik ze śmieciami i brudną wodą, co pozwala zaoszczędzić nasz czas.

Hizero Bionic Mop http://sternapolska.pl/produkty/hizero sprosta wymaganiom stawianym nowoczesnym mopom, gdyż łączy najważniejsze cechy urządzeń czyszczących. Doskonale wypełnia swojej funkcje – oczyszcza podłogę, myje, osusza i nie wymaga czyszczenia, dlatego to właściwy wybór do sprzątania wymagających powierzchni biurowych.

Tags:

Leave a Comment