LOADING

Type to search

Gdzie wykonać kurs na wózki widłowe?

Biznes

Gdzie wykonać kurs na wózki widłowe?

CKA luty 15, 2020
Share

Wielu pracowników zastanawia się, czy zwiększyć swoje kwalifikacje. Zaczynają wówczas poszukiwania szkoleń lub kursów, które mogą zwiększyć szanse na rynku pracy. Jednym z przyszłościowych zawodów jest operator wózków widłowych. Rozwój magazynów, dużych sklepów i centrów logistycznych sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników.

Program kursu

Przebieg kursu może znacznie się różnić w zależności od placówki. W Centrum Szkoleń można odbyć kompleksowy kurs, który przygotuje do pracy w zawodzie. Kursy na wózki widłowe Wrocław obejmują część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas części teoretycznej wykładowcy opowiedzą o rodzajach wózków, ich budowie i funkcjach. Odbędą się także zajęcia z zakresu BHP, który pomoże uniknąć wypadków w miejscu pracy. Część teoretyczna obejmuje zajęcia i jazdy pod okiem instruktora. Dzięki cierpliwości prowadzących zajęcia kursant nauczy się prowadzić wózek widłowy bez stresu i w przyjaznej atmosferze.

Koszt kursu

Kursy na wózki widłowe Wrocław nie są drogą inwestycją. Koszt waha się od 400 zł do 650 zł. W koszt kursu jest wliczona konsultacja z lekarzem. Kursant jest więc pewny, że podany koszt jest ostateczny i nie musi obawiać się dodatkowych kosztów. Nadprogramowe godziny zajęć praktycznych są darmowe, co jest rzadkością w innych placówkach. Koszt kursu można rozłożyć na raty, które są wygodne do zapłacenia dla każdego.

Zalety kursu w Centrum Szkoleń

Pierwszą zaletą jest doświadczona i wykwalifikowana kadra. Prowadzący zajęcia są wyrozumiali i prowadzą zajęcia z pasją. Potrafią w sposób przystępny przekazać nawet najtrudniejsze zagadnienia. Kurs można odbywać od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20. Nawet najbardziej zapracowana osoba znajdzie zatem czas na uczestnictwo. Indywidualne podejście do kursanta to również duża zaleta placówki. Kursant nie będzie musiał płacić za dodatkowe godziny. Opanuje zatem umiejętność kierowania wózkiem widłowym bez pośpiechu i strachu o dodatkowe koszty.

Dlaczego warto zrobić kurs?

Operatorzy wózków widłowych to często poszukiwani pracownicy. Wiele firm potrzebuje bowiem osoby, która zajmie się bezpiecznym transportem delikatnych lub cennych towarów. Po odbyciu kursu można znaleźć lepszą pracę lub dostać podwyżkę w swojej obecnej firmie. Istnieje również duża szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy za granicą. Podczas rekrutacji pracodawcy zwracają uwagę na umiejętności pracownika, które mogą przyczynić się do rozwoju firmy. Koszt kursu jest bardzo niski w porównaniu z tym ile możemy zyskać.

 

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment