LOADING

Type to search

iSpring QuizMaker 10

Kobieta i Uroda

iSpring QuizMaker 10

CKA październik 5, 2021
Share

Często tworzysz quizy lub ankiety? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię iSpring QuizMaker 10. To kompletne narzędzie znacznie uprości Twoją pracę i pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Dzisiaj dowiesz się czym wyróżnia się ten program na tle konkurentów i jakie są jego największe zalety.

Jak działa iSpring QuizMaker 10

Program ten umożliwia tworzenie quizów i ankiet różnego rodzaju. Dzięki prostemu w obsłudze edytorowi z łatwością możesz osiągnąć atrakcyjny wizualnie efekt. Do wyboru masz czternaście szablonów pytań, które możesz wygodnie edytować i dostosować do bieżących potrzeb.

Oprogramowanie to jest bardzo proste w obsłudze i łatwe do opanowania. Przyjazny interfejs, proste i czytelne menu sprawiają, że używać mogą go także osoby niedoświadczone, bez wiedzy informatycznej. Stworzone przez Ciebie materiały możesz opublikować w uniwersalnym formacie HTML5. Dzięki temu będzie można je odtwarzać na urządzeniach mobilnych.

Możliwości edycji w iSpring QuizMaker 10

Użytkownik otrzymuje do swojej dyspozycji wiele przydatnych funkcji. Można dodawać nowe pytania, tworzyć grupy pytań, zmieniać slajdy kolejnością i edytować je na wiele sposobów.  W programie tym możesz dowolnie mieniać teksty znajdujące się na slajdach, dodawać pytania i odpowiedzi oraz dostosować komunikaty zwrotne.

Umieszczanie tekstów na slajdach jest tak samo proste jak w programach takich jak PowerPoint lub WORD. Z łatwością podzielisz tekst na kilka bloków. Możesz dodawać obiekty graficzne, obrazy lub kształty, a także korzystać z wielu interesujących efektów takich jak:  nadawanie przezroczystości, cieni, tworzenie wypełnień lub konturów. Do Twoich quizów możesz wstawiać wideo, audio lub na przykład  równania z pełną biblioteką symboli matematycznych.

iSpring QuizMaker 10 – największe zalety

– Tworzenie profesjonalnych slajdów, quizów, formularzy lub ankiet;
– Łatwość obsługi i edycji, także dla osób niezaawansowanych;
– Wykorzystanie szablonów – masz do dyspozycji wiele gotowych wzorów, które możesz dowolnie edytować;
– Interesujące efekty – dzięki nim Twoje quizy będą atrakcyjne dla odbiorców.

Gdzie kupić iSpring QuizMaker 10

Oprogramowanie to jest dostępne w języku angielskim i działa na platformie Windows 10, 8.1, 8 lub 7 (32/64-bit). Jest to profesjonalne narzędzie, które pomoże Ci z łatwością tworzyć atrakcyjne slajdy, quizy i formularze. Możesz zdecydować się na jedną z wielu wersji licencji, w zależności od liczby stanowisk.

Odwiedź sklep vebo.pl i już dziś zacznij tworzyć quizy z iSpring QuizMaker 10!

Tags:

Leave a Comment