LOADING

Type to search

Jantar – wakacyjny wypoczynek nad morzem

Dom

Jantar – wakacyjny wypoczynek nad morzem

CKA grudzień 6, 2019
Share

Jantar to niewielka, lecz malownicza wieś położona w województwie Pomorskim. Fakt iż położona jest blisko morza, jest piękna pod wzgledem przyrodniczym, występuje tutaj wielka ilość lasów, parków sprawia, że każdego roku przybywa tutaj ogromna ilość turystów. Pragną spędzić miłe, relaksujące wakacje na łonie natury. Nie tylko okolica i bliskość morza sprawia, że Jantar cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Powodem tego jest również fakt, iż znajduje się tutaj bardzo rozbudowana i nowoczesna baza hotelowa, dlatego możemy liczyć na odpoczynek w komfortowych warunkach.

Jantar moc atrakcji dla dorosłych i dzieci

Zdrowy mikroklimat sprawia, że w okolice te przybywają ludzie nie tylko w czasie wakacji, ale przez cały rok. Jantar przygotował bogatą ofertę dla turystów, którzy pragną wypoczywać w komfortowych warunkach a jednocześnie spędzać aktywnie czas. Najciekawszą atrakcją jest kolejka wąskotorowa, korzystając z której można udać się do Malborka, dawnej siedziby Zakonu Krzyżackiego. Dla dzieci idealną propozycją zwiedzania jest mini zoo. a także Centrum Rodzinnej Rekreacji. Bez wątpienia na uwagę zasługuje Indiańska Wioska, która jest jedyną taką atrakcją na Pomorzu. Będąc w Jantarze można nauczyć się jeździć konno oraz odwiedzić Pasiekę u Strusi. Dorośli urlopowicze będą zainteresowani odbywającymi się co rok Mistrzostwami Świata w Poławianiu Bursztynu, oraz z przyjemnością odwiedzą wystawę Bursztynu.

Jak znaleźć wymarzone zakwaterowanie w Jantarze?

Na terenie Jantaru i w najbliższych okolicach znajduje się szeroko rozbudowana baza noclegowa. Została stworzona aby spełnić wszystkie oczekiwania przybywających tutaj turystów, nie tylko z Polski, ale i z innych krajów świata. Tym samym odnajdziemy tutaj wysokiej jakości, innowacyjne apartamenty i hotele, ale również kwatery prywatne powstałe w gospodarstwach mieszkających tutaj osób. Jeżeli lubimy wypoczynek pod namiotem, również możemy skorzystać z pól namiotowych, czy też domków campingowych.

Wiele osób wybiera doskonale urządzone apartamenty i hotele. Cechują się one wszechstronnym wyposażeniem, dostępem do oddzielnej łazienki, zaś w koszt ich wynajmu wchodzą posiłki. Dodatkowo wiele nowoczesnych pensjonatów zapewnia klientom dostęp do basenu, sauny, oraz możliwość skorzystania z masażu przeprowadzonego przez profesjonalistę. Parkingi samochodowe są strzeżone, co sprawia że bez żadnych obaw możemy pozostawić tutaj swój samochód. W nowocześnie urządzonych pokojach poczujemy się odprężeni i nabierzemy nowych sił.

Jeśli szukasz ładnych domków letniskowych w Jantarze, to warto sprawdzić ofertę http://marinavillage.pl/o-marina-village

Tags:

Leave a Comment