LOADING

Type to search

Jedno urządzenie do odkurzania i mopowania – Hizero Bionic Mop

Dom

Jedno urządzenie do odkurzania i mopowania – Hizero Bionic Mop

CKA grudzień 13, 2021
Share

Urządzenie, które jednocześnie odkurza podłogę, a następnie ją myje, ułatwia sprzątanie. Zwłaszcza w przypadku, gdy jest to mop pionowy, z którego nie ciągnie się przewód elektryczny. Taki właśnie jest Hizero Bionic Mop, który postanowiliśmy wypróbować i pokazać Wam, czy warto go kupić. Zapraszamy do naszej recenzji!

Hizero Bionic Mop – czy pozytywne opinie tego produktu są zasłużone?

Hizero Bionic Mop był pod naszą lupą od dłuższego czasu ze względu na wyjątkowo dobre opinie, którymi cieszy się w sieci. Byliśmy ciekawi, jak sprawdzi się na co dzień w walce z różnorodnymi nawierzchniami i różnego typu zabrudzeniami podłóg: od paneli podłogowych i drewnianych parkietów, po płytki kamienne i puchate dywany.

Mop bezprzewodowy o lekkiej i poręcznej konstrukcji

Już na pierwszy rzut oka, po rozpakowaniu przesyłki, naszą uwagę zwrócił ergonomiczny kształt urządzenia. Poręczna rączka, lekkość i stabilność konstrukcji ułatwiają sprzątanie. Przesuwa się go lekko po podłodze, a po użyciu można ustawić go w dowolnym miejscu bez zbytniego manewrowania i bez obaw o to, że mop się przewróci. Co najważniejsze, aby odkurzać i myć podłogę tego typu mopem, nie trzeba się schylać.

Jak odkurza się i myje podłogi i dywany mopem Hizero Bioni?

Przejdźmy jednak do najważniejszej funkcji mopa, za którego pokochali go internauci. Odkurzanie połączone z myciem na mokro. Jak to się sprawdza w praktyce? Otóż, po niezbyt dobrych doświadczeniach, jakie mieliśmy z mopami odkurzająco-myjącymi, w tym przypadku jesteśmy w stu procentach usatysfakcjonowani. Główny nasz wymóg: możliwość umycia podłogi jednym ruchem, jest tutaj spełniony. Hizero Bionic Mop skutecznie sprząta paproszki, włosy, okruszki jedzenia i inne zanieczyszczenia jednym pociągnięciem. Następnie, gdy chcemy podłogę umyć na mokro, przełączamy odpowiedni tryb i uzyskujemy możliwość jedynie przeciągnięcia mopem po nawierzchni, aby pozostała ona dokładnie oczyszczona na mokro. Co najważniejsze jednak, urządzenie separuje ściągnięte zanieczyszczenia od czystej wody, używanej na bieżąco do mycia. Pozwala to na zachowanie najwyższej higieny pracy i sprawia, że Hizero Bionic Mop to nowoczesny mop do zadań specjalnych, wart każdej ceny.

Czy warto kupić mop bezprzewodowy myjąco-czyszczący Hizero Bionic?

Po zakończonym sprzątaniu, należy wyjąc pojemnik z nieczystościami oraz z brudną wodą i opróżnić. Jest to mop bezprzewodowy z funkcją samoczyszczenia, co pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu na konserwacji i doprowadzaniu urządzenia do użytku po każdej kolejnej serii sprzątania. Czy warto kupić ten mop? Na pewno tak, jeśli chcemy mieć urządzenie ciche, wydajne i bardzo komfortowe w użytku.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment