LOADING

Type to search

RenomaBud- usługi z renomą

Biznes

RenomaBud- usługi z renomą

CKA marzec 8, 2022
Share

Budując swój wymarzony dom, chcesz, aby był przytulny i funkcjonalny. Twój dom ma być nie tylko zacisznym obiektem mieszkalnym, ale przede wszystkim oazą spokoju i ostoją bezpieczeństwa.

My wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w Twoim domu. Wiemy też jak je zapewnić.

Twoje marzenia- nasza pasja

Twoim marzeniem było nie tylko samo posiadania domu, ale jego budowa od podstaw? Stoisz przed zakupem swojego pierwszego mieszkania? Chcesz, aby to była inwestycja na lata?

Samo podjecie tak ważnej decyzji, która zaważy na reszcie Twojego życia, jest niezwykle istotne. Jednak, aby mieć pewność, że podjęło się tę właściwą, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów.

Usługi budowlane firmy RenomaBud to profesjonalna pomoc przy Twoim projekcie.

Zakres usług firmy

Potrzebujesz profesjonalnego projektu domu i kosztorysu jego budowy? Działamy kompleksowo, krok po kroku urzeczywistniając Twoje plany.

Jeśli właśnie sfinalizowałeś zakup swojej wymarzonej nieruchomości, wiesz, że zanim wprowadzisz się do mieszkania, czeka Cię odbiór techniczny obiektu. W trosce o Twój spokój oraz bezpieczeństwo pomożemy Ci przejść przez ten proces. Przeprowadzimy rekonesans takiego mieszkania czy domu i wypunktujemy wszystkie adnotacje, czy usterki, które deweloper będzie musiał wziąć pod uwagę.

Szukasz rzetelnego kierownika budowy do swojej inwestycji? Dobrze trafiłeś. Firma RenomaBud to fachowcy, którzy w Twoim imieniu będą sumiennie nadzorować przebieg prac i robót budowlanych. Nasze sugestie dotyczą również przyszłej eksploatacji budynku. Możesz być pewien, że oddałeś swoją przyszłość w doświadczone ręce.

Dokonujemy również przeglądów technicznych mieszkań i domów przed zakupem. Wiemy, na co zwrócić uwagę na oględzinach technicznych obiektu. Dostrzeżemy każde niedociągnięcia, dzięki czemu Ty możesz już zacząć planować prace, które wykonasz w pierwszej kolejności.

Inne nasze usługi budowlane, które Ci oferujemy to:

badania termowizyjne i wilgotnościowe;

ekspertyzy i opinie techniczne;

inwentaryzacja budynków;

kosztorysowanie robót budowlanych;

pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego;

przeglądy okresowe obiektów budowlanych.

Warto postawić na wspólną współpracę

RenomaBud to młoda grupa inżynierska działająca na terenie województwa mazowieckiego. Duże doświadczenie i wiedza techniczna w zakresie budownictwa jednorodzinnego, mieszkaniowego oraz energetycznego to gwarancja Twojego sukcesu.

Zgrany i uczciwy zespół fachowców zajmie się kompleksowym prowadzeniem procesu inwestycyjnego dla inwestorów prywatnych jak i firm.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment