LOADING

Type to search

Weekend w Spa – atrakcje, których można doświadczyć

Kobieta i Uroda

Weekend w Spa – atrakcje, których można doświadczyć

CKA luty 16, 2022
Share

Czasami warto się zrelaksować w otoczeniu niezwykłej, pięknej przyrody. A najlepiej, jeśli ten wypoczynek jest zaplanowany przez doświadczony personel. Weekend SPA to zestaw ćwiczeń i zabiegów medycznych, który – jak sama nazwa wskazuje – realizowany jest zwykle od piątku do niedzieli. Co ciekawe, na podobne usługi stawia coraz więcej profesjonalnych hoteli, które kierują tą ofertę do osób troszczących się o swój stan zdrowia w sposób szczególny.

Dla kogo?

Pakiety SPA są ukierunkowane dla wielu różnych grup odbiorców. Mogą być nimi mężczyźni, kobiety, pary, świeżo poślubieni małżonkowie, całe rodziny lub osoby z określonych grup wiekowych. W ramach pakietu użytkownik ma możliwość skorzystania w wybranym zakresie z danego świadczenia. Plan realizacji poszczególnych świadczeń jest przedstawiany przez organizatora, dzięki czemu klient może sobie zaplanować np. czas spędzony na świeżym powietrzu.

Pakiet SPA – kilka słów o ofercie

Profesjonalnie zorganizowany weekend SPA oferuje dostęp do szeregu usług o charakterze leczniczym. Kąpiele w źródłach mineralnych, zabiegi kawitacyjne, odmładzanie twarzy, wejście na basen, jacuzzi i czas na relaks, to tylko niektóre z atrakcji, z których może skorzystać osoba odwiedzająca obiekt hotelowy. W ofertach wielu z nich pojawia się również możliwość skorzystania z dodatkowych, płatnych usług, ale po promocyjnych cenach. Wartość zniżek jest różna i wynosi od 10, do nawet 50 procent!

Moda na SPA

W ostatnich latach można zauważyć wzrost zainteresowania usługami SPA. Dawniej obejmowały one jedynie kąpiele w wodach termalnych. Mało tego – SPA jest przecież skrótowcem od terminu „sanus per aquam”, oznaczającego „zdrowie przez wodę”. Dziś w ten sposób określa się szeroki zakres zabiegów na ciało, których celem jest poprawienie wyglądu skóry, odmłodzenie jej i ogólna, daleko idąca rewitalizacja. Decydując się na ofertę weekendowego SPA, warto dobrze ją przemyśleć i wziąć pod uwagę przede wszystkim te oferty, które:

– koncentrują się na określonym aspekcie zdrowotnym,

– są realizowane przy wsparciu profesjonalnego personelu,

– są rozplanowane na cały weekend, a nie jedynie na pierwszy dzień pobytu,

– zapewniają nieograniczony dostęp do basenu i jacuzzi,

– są polecane przez innych miłośników profesjonalnego SPA.

Podsumowując, oferta weekendowego SPA w Polsce stale się rozrasta. Hotel Jabłoń Lake Resort również organizuje takie weekendy, w ramach których pakiety usług świadczone są w oparciu o profesjonalny i posiadający odpowiednie kompetencje personel. Może zatem warto zadbać o swoje zdrowie?

Tags:

Leave a Comment